BEZPŁATNY WEBINAR dla kobiet, które pracują w branży kreatywnej

Stwórz dochodowy biznes kreatywny
na własnych zasadach
w 4 prostych krokach.

05.10.2021, godz. 20:00


ZAPISUJĘ SIĘ NA WEBINAR

Prowadzisz biznes, ciężko pracujesz, bierzesz zlecania jak popadnie, wyceniasz się nisko mając nadzieję, że skusisz tym klientów?

Doszłaś do swojej granicy wytrzymałości i masz dość? W końcu nie po to rzuciłaś etat, żeby pracować tyle godzina za tak małe pieniądze.

Czy jesteś gotowa zmienić swój biznes i w końcu pracować na własnych zasadach?

Czy chcesz więcej zarabiać, przyciągać konkretnych klientów?

Czy chcesz odzyskać swój czas?

Już 05.10.2021 (wtorek) o godz. 20:00 poprowadzę dla Ciebie webinar:

Stwórz dochodowy biznes kreatywny
na własnych zasadach
w 4 prostych krokach.

Dla kogo jest to szkolenie?

Ten wyjątkowy webinar stworzyłam z myślą o kobietach, które:

 

Są freelancerkami lub pracują z klientami na zasadzie dorywczych zleceń minimum 12 miesięcy

 

Pracują w branży kreatywnej (min. graficzki, projektantki stron www, fotografki lub copywriterki)

 

Chcą zarabiać kwoty adekwatne do swojego talentu, wiedzy i poziomu prac

 

Są zdeterminowane do tego, by więcej zarabiać i kreować biznes na własnych zasadach

Podczas webinaru poznasz 4 kroki do stworzenia
dochodowego biznesu kreatywnego

01

Uporządkujesz przekonania na temat biznesu

Czyli wszystko zaczyna się w Twojej głowie. To jak myślisz o swoim biznesie, jakie masz przekonania ograniczające czy wspierające powodują, że Twój biznes rośnie lub stoi.  Czy pomyślałaś kiedykolwiek, że musisz brać każe zlecenie lub to, że prace innych są lepsze?  Czy masz poczucie, że zawsze musisz odpisać na maila po 18, bo inaczej się obrazi?Te wszystkie przekonania są w nas i warto zrobić w nic remanent, bo jeśli nie dasz sobie prawa na pewne rzeczy będziesz stać w miejscu ze swoim biznesem.

02

Nauczysz się mówić „NIE”

Jak skutecznie odmawiać klientowi darmowych poprawek?  Jak wytłumaczyć, że ta cena jest odpowiednia? W jaki sposób dbać o swoje własne granice w biznesie i nie wypruwać żył w imię życzeń klientów?  Poznasz 3 skuteczne metody odmawiania klientowi i pokażę Ci na konkretnych przykładach, jak to zrobić.

03

Nauczysz się podstaw wyceny swojej pracy

Czy masz tak, że obawiasz się podnieść ceny, bo boisz się, że stracisz klientów? Kiedy ostatnio podniosłaś cenę Twoich usług i produktów?  Czy wiesz ile tak naprawdę wynosi Twoja stawka godzinowa? W tym kroku policzymy razem na ile się wyceniasz.  Dowiesz się, jak rozmawiać z klientem o cenie i jak nie ulegać presji „zepsutemu” rynku.

04

Dowiesz się, jak tworzyć profesjonalne oferty

Czy wiesz, że ofertę należy cyklicznie zmieniać i dopasowywać do potrzeb? Czy raz na jakiś czas przeprowadzasz audyt oferty? Opowiem Ci dlaczego to jest ważne i jak do tego się zabrać. Na koniec webinaru odpowiem na Twoje pytania, a także dowiesz się o niespodziance, którą dla Ciebie przygotowuję!

Kiedy?

05.10.2021 (wtorek) godz. 20:00

Gdzie?

Zamknięta grupa na fb. Otrzymasz do niej link.

Jak?

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz ode mnie link do grupy, na której odbędzie się webinar.

Dołączam do darmowego webinaru:

Days Hours Minutes Seconds

O mnie

Nazywam się Magdalena Sławska

Jestem Coachem Biznesów Kreatywnych
Trener i psychologiem biznesu.

Pomagam biznesom kreatywnym przynosić większe dochody i pracować na własnych zasadach. Prowadzę sesje coachingowe, konsultacje biznesowe i szkolenia.  Współpracuję z przedsiębiorczymi kobietami, które chcą lepiej zarabiać, mieć więcej czasu i skalować swój biznes.

Wierzę, że specjalistki z branży kreatywnej mogą pracować z klientami na własnych zasadach. To właśnie dla Ciebie stworzyłam te warsztaty, które pomogą Ci wyznaczyć granice w relacjach klientami. Zobaczysz też, że w każdej sytuacji kryzysowej masz skuteczne narzędzia do tego, by obronić własne zdanie.

Opinie moich klientek

Magda jest osobą pełną empatii i zrozumienia. Wsłuchuje się w klienta i zadaje bardzo celne pytania, które zmuszają do spojrzenia w głąb siebie. Współpraca z Magdą pozwoliła mi uporządkować swoje priorytety i stawić czoła lękom wynikającym z zakorzenionych przekonań. Bardzo polecam współpracę z Magdę każdemu, kto chce podążać własną drogą, w zgodzie ze swoimi wartościami.
Malwina Angerman-Kowalska
Malwina Angerman-KowalskaArchiważne.pl
Cenię Magdę za jej indywidualne podejście do klienta i ogromną wnikliwość. Na każdej sesji jest skupiona na konkretnym zagadnieniu, jej pytania i sugestie są trafione. Jest niesamowicie skuteczna – odkąd zaczęłyśmy współpracować, zrezygnowałam z usług, na których najmniej zarabiałam (a na których narobiłam się jak szalona) i zakończyłam mało rokujące współprace. Inwestycja w sesje zwróciła mi się szybko po tym, jak przeanalizowała moją ofertę i pomogła mi ustalić ceny usług. Polecam współpracę z Magdą każdemu, kto chce tworzyć partnerskie relacje z klientami i budować stabilny biznes kreatywny.
Agnieszka Czubak
Agnieszka CzubakProjektantka Grafiki
Jestem szczęśliwa, że poznałam Magdę. Po sesjach coachingowych 1:1 mam niesamowitego kopa i chęć do działania, jak nigdy wcześniej. Dzięki Magdzie efektywniej zarządzam swoim czasem pracy. Zmotywowała mnie do poukładania sobie swojego planu zarówno służbowego, jak i prywatnego. Teraz lepiej potrafię wyznaczać sobie konkretne cele.
Karolina Noworyta
Karolina NoworytaEkspertka e-commerce
Previous
Next

Skontaktuj się ze mną:

kontakt@magdalenaslawska.pl

Ważne informacje:


Polityka prywatności

Webinar dla freelancerek i właścicielek firm z branży kreatywnej

Stwórz dochodowy biznes kreatywny na własnych zasadach w 4 prostych krokach

17.05.2022 (wtorek) godzina 20.00
.

Chcę otrzymywać newsletter, czyli informacje handlowe o nowych artykułach na blogu, nowych produktach i usługach związanych z serwisem magdalenaslawska.pl. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera – szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.